NASZE ZAJĘCIA TO INNOWACYJNE WSPARCIE NAUCZANIA MATEMATYKI I PROGRAMOWANIA POPRZEZ SPECJALNĄ WERSJĘ GRY MINECRAFT.

Na zajęciach dzieci pracują w kratywny sposob z komputerem bawiąc się i ucząc. Pod okiem instruktota dzieci przemierzają specjalnie przygotowane światy, pełne łamigłówek matematycznych. Każde dziecko pracuje osobno, jednak uczestnicy wykonują zadania indywidualne i grupowe. Uczymy logicznego myślenia, podstaw programowania i wykorzystujemy wiedzę matematyczną w praktyce. 

Postępująca cyfryzacja i wirtualny świat zmusza nas rodziców do zadania sobie pytania: Czy mamy odciągać dzieci od komputera ? Czy komputer, internet i urządzenia elektroniczne to zło, którego trzeba dzieciom zabraniać? 

O NIE !

Jeśli już dzieci tak czy inaczej wykorzystują komputer i inne urządzenia elektroniczne codziennie do zabawy, to dajmy im możliwość rozwoju i dostosujemy naukę do potrzeb młodego pokolenia! Taka jest nasza filozofia, łączymy nowoczesne metody nauczania z zabawą, tak aby dzieci połączyly pasję do gier z nauką i rozwojem. Cechy logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i umiejętność współpracy wpłyną na bardzo dobry rozwój dziecka. Przyszłość jest dziś, wejdźmy w nią razem i odkryj w swoim dziecku Moc Programowania !

Wyślij wiadomość